אודות/מאחורי הקלעים

(זמן קריאה: 220 שניות)

 

חן אוברקוביץ', מפתח מודל In the Zone, הינו יוצר, חוקר, מורה, אוטודידקט ואיש משפחה. הוא מגיע עם ניסיון של מעל עשור של עבודה בארגונים גדולים ומכיר על בוריים את התרבות והדינמיקה של ארגונים בכל הקשור במכירות, יעדים, הגדלת רווחיות, שירות ושימור. כמו כן, ב-10 שנים האחרונות, חקר וליווה מאות עסקים קטנים ובינוניים והעביר אלפי שעות הדרכה ליחידים וקבוצות.

חן הוא בעל תואר ראשון ושני (MBA) במנהל עסקים ובעל הסמכות מקצועיות רבות בתחומים עסקיים כגון: שיווק , אסטרטגיה , תהליכים, פיננסים ועוד.

חן מגדיר את עצמו כבעל סקרנות מפותחת ללמוד היבטים שונים המשפיעים על התנהגותם ורווחתם של בני אדם, סקרנות שהובילה אותו ללמוד ולהתנסות בתחומים "אחרים" כגון פסיכולוגיה וכלכלה התנהגותית, NLP, EQ, חוויות כרגעי מפתח, ועוד.

 

 

מודל In the Zone אותו פיתח מושתת על רוחב היריעה המקצועי הזה ועל התובנה שעסקים טובים בבסיסם, הם מערכות היחסים בין בני אדם. מערכות יחסים, בקונטקסט העיסקי, הן בעלות מאפיינים ייחודיים המשלבים אלמנטים משני עולמות – ביזנס ובני אדם.

מודל In the Zone משלב בצורה ייחודית, חדשנית, פשוטה ואינטואיטיבית את העולמות הללו ומציע מסגרות וכלים (מולטי-דיסציפלינרים) שעוזרים לנציגים לשפר את המענה שלהם לצרכים הפרקטיים והרגשיים של הלקוחות אתם הם נפגשים, לשפר את היכולת שלהם ליצור חיבור אנושי ואישי ללקוחות במטרה לעצב חוויות לקוח חיוביות במיוחד ולהשיג את מירב התוצאות מהפגישה.

בין היתר, חן נהנה מבישול, שח-מט, חוף ים ואספרסו טוב.

 

המצפן החוויתי של In the Zone

 

אהבת אדם, דרך ארץ, יושרה, כבוד הדדי, נאמנות, שייכות, ענווה, נתינה, כבוד הדדי, נאמנות.

אנו רואים בלקוחותינו, בראש ובראשונה, בני אדם. אנו מרגישים ופועלים כנאמנים של הלקוחות שלנו, בשמירה על טובתם העליונה ועל האינטרסים שלהם, מתוך ידיעה שטובתם תוביל במישרין לטובתנו. אנחנו מקפידים לנהוג בלקוחותינו כבשאר בני האדם האהובים הסובבים אותנו מתוך כבוד הדדי, ענווה, יושרה ונתינה.

 

חדשנות, חוכמה, יצירתיות, משמעותי, פורץ דרך, תבונה.

אנו סקרנים, לומדים, חוקרים, חושבים ופועלים כדי להביא ללקוחותינו את התוכן הכי משמעותי שקיים בעולם (לעניות דעתנו). אנו חוקרים חוכמה ותבונה שנצברה על ידי מיטב המוחות בעולם ומנסים לחדש ולהתאים את התכנים בהתאם לתפיסת העולם העיסקית שלנו, שנשאבת מהידע הקיים ומהאינטראקציות שלנו עם עסקים בפועל. אנו שואפים לחבר עולמות ידע משלימים לכדי מתודולוגיות הוליסטיות והרמוניות, שיתנו פתרונות חדשים ופורצי דרך להצלחתם העיסקית של לקוחותינו.

 

 

אומץ, חוסן, מנהיגות, תקווה, השראה, תשוקה.

אנו פועלים באומץ ותשוקה גבוהה להיות פתרון מעולה ללקוחותינו. להנהיג אותם לעבר עתיד טוב יותר עבורם ועבורנו, לספק להם השראה ותקווה לפעול ולשפר לעצמם את חייהם, העיסקיים והאישיים.

 

חיבור לנפש, רוחניות מעשית, רכות אסרטיבית, ערות נפשית.

אנו מאמינים שהאדם מכיל גוף ונפש, גשמיות ורוח, ומקפידים ומנסים ליצור שילוב הרמוני בין השניים באינטראקציות שלנו עם לקוחות ובתכנים שאנו מציעים. אנו מאמינים שהצלחה שלמה ושיפור מהותי יכללו תמיד את שני האלמנטים הללו.

 

הצלחה, מצוינות, רצינות, שאפתנות.

שאיפותינו גבוהות. אנו שואפים לעזור ללקוחותינו להשיג הצלחה משמעותית, לכוון גבוה ולפעול במלוא הרצינות והמצוינות, כדי להשיג את ההצלחה שירצו לעצמם.

 

פרקטיות, פשטות, רציונאליות, שיטתיות.

למידה והטמעה של ידע חדש היא משימה מורכבת. אנו שואפים להגיש ללקוחותינו את התובנות, הידע, הכלים והשיטות שלנו בצורה פשוטה ומובנת, בצורה שיטתית, חווייתית ורציונאלית, אך בעיקר בצורה פרקטית להשגת התוצאות הרצויות.

 

 

קרדיט תמונות: אורן קאן, דני גולן.