ג'יימס בונד vs. ג'ונתן פולארד

(זמן קריאה: 100 שניות)

 

התעלמו מהעובדה שהראשון הוא דמות בדיונית והשנייה היא דמות אמיתית והתייחסו אל שניהם כאל טייפקאסטים של מרגלים.

בונד האקסצנטרי, הבולט, המלא בעצמו. זה שמגיע וכל החדר שם לב אליו ומשם הוא יוצר את המניפולציות שלו אל מול פולארד המופנם, שנראה כביכול כאיש הכי רגיל ומשעמם בחדר ומשם הוא יוצר את המניפולציות שלו.

איזו דמות תהיה לדעתכם מרגל טוב יותר?
התשובה כנראה ברורה, אבל…

 

שתי הדמויות יכולות להיות אפקטיביות ברמות הגבוהות אבל כדי שזה יבוא לידי ביטוי כל אחת צריכה לפעול בדרך שלה, בסגנון שלה ובהתאם לחוזקות האישיות שלה.

 

וזה המפתח. כאשר עובדים מול אנשים היכולת להשפיע עליהם לפעול ולהתנהג בצורה מסוימת תלויה באופן ישיר באנרגיה שאנחנו משדרים.

 

אם אנחנו פועלים מתוך היכרות עם הסגנון האישי שלנו ולא מנסים להיות איזשהוא טייפקאסט אחר (להיות ג'יימס בונד כאשר אני באמת ג'ונתן פולארד), אם אנחנו פועלים באינטראקציות מתוך החוזקות האישיות שלנו ומוצאים דרכים לנתב את הסיטואציה כדי שהם יבואו לידי ביטוי, במקרים אלו אנחנו במיטבנו ואז היכולת שלנו להשפיע על האדם שמולנו היא הגבוהה ביותר.

 

לכולנו יש רגעים כאלה.
מתי הייתם אתם, עצמכם, במיטבכם והבאתם את הסגנון והחוזקות האישיים שלכם לידי ביטוי? איך התנהלה האינטראקציה? איזה תוצאות השגתם במפגש הזה מול הלקוחות?

 

מודל In the Zone מציע מתודולוגיה פדגוגית-הדרכתית חדשנית לשיפור היכולת של נציגי קו ראשון לזהות את הסגנון והחוזקות האישיים שלהם, למסגר אינטראקציות מול לקוחות בצורה שתעצים את החוזקות הללו בצורה אותנטית ולהשפיע עליהם בצורה המשמעותית ביותר.

 

דיסקליימר: עדיין קיים הבדל דק בין עבודת מרגלים לעבודת נציגים. אמנם שניהם עסוקים ביצירה של מניפולציות (במובן הטוב של המילה) על אנשים, אבל נציגים אינם עוסקים, בד"כ, בעניינים של חיים ומוות. על כן, יש לנהוג בכבוד רב עם היכולת הזו ולהביא להשפעה שתיצור ערך חיובי אמיתי לטובת כל בעלי העניין.

 

 

 

Photo by Kyaw Tun on Unsplash